ÜRÜN GRUPLARI
Su Yapıcı Balıkçılık Boya/Bakım Demirleme/Rıhtım Dümen/Kumanda Elektrik Elektrikli Dıştan Takma Motor Elektronik Giyim Güvenlik Güverte Havalandırma Hediyelik Kabin Motor Aksamı Navigasyon Pis Su Römork Ekipmanı Sintine Su Sporu Şişme Bot Tatlı Su Yakıt Sistemi Yelken Jeneratör Hobi
Deniz ve Yat Malzemeleri
San. ve Tic. Ltd. Şti.


İstanbul’un sahil kenarındaki ilk ve tek denizcilik marketi olan Dönmez Denizcilik Yat Market, Ekim 2010 tarihinde hizmete açılmıştır. 120 m2’lik sergi alanında, temsilcisi olduğu ürünler haricinde, sektörün önde gelen markalarını da satışa sunmaktadır. Ürün gamı içerisinde bir teknenin acil ihtiyacı olabilecek her şeyi stoklarında tutmakta, mevcut olmayanları ise maksimum iki iş günü içerisinde temin etmektedir.

Tekne sahipleri ve deniz tutkunları için önemli bir konuma sahip olan Dönmez Denizcilik Yat Market, sahil şeritlerinde bağlı bulunan teknelerin küçük & büyük tüm ihtiyaçlarını yakınlarında bulunan bir mağazadan karşılamalarını sağlayarak, kaliteli ürün ve hizmete hızlı bir şekilde ulaşmalarını hedeflemektedir.
info@donmezdenizcilik.com
Sitemizde yer alan tüm içerikler, firmamızın izni olmadan hiç bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz
Tüm hakkı saklıdır. ©2010